231 0 666

KURUMSAL

Defa Yapı'nın projeleri, yapıları, kurumsal profili, vizyonu, misyonu ve sertifikaları hakkında daha detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Defa Yapı'nın şirket bünyesindeki projelerinden biri de Defa Life Hastanesi. Defa Life Hastanesi'nin internet sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz ve güvendiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz...

NEDEN DEFA YAPI?

Güvenilir ve sağlam yapılar hayata geçirmek özveri ve deneyim gerektirir! Defa Yapı olarak biz bir müteahhit gibi değil, konut sakini gibi düşünüyor, ihtiyaçlarızı analiz ediyor ve çizimlerimizi bu kriterlere göre yapıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz her yapının kalitesi, içinde oturan sakinlerin memnuniyetiyle doğru orantılı...

VİZYON & MİSYON

Defa Yapı olarak vizyonumuz da misyonumuz da memnuniyet üzerine kuruludur. Şantiye personellerimizden tedarikçilerimize, bekçimizden kurumsal partnerlerimize kadar herkesi dikkatle dinliyor ve saygı çerçevesi içerisinde çalışmalarını sağlıyoruz!

DEFA YAPI HAKKINDA...

Defa Yapı, 2009 yılında Ümit Motor ve Ersel Akaryakıt şirketlerinin ortaklığı ile kurulmuş olup, inşaat sektöründe güven kazanmaya başlamıştır.

Ticaret sektöründeki uzun yıllar edindikleri deneyimleri, güçlü yapılarla da beslemeyi kararlaştıran Defa Yapı, tamamladığı ve teslim ettiği her projeden memnuniyet yorumlarıyla ticari hayatına devam etmektedir.

Defa City, Defa Kent, Defa Life Hastanesi, Çağan Konutları v.b. birçok yapıyı "PROJELER" sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Defa Yapı'yı tercih ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz!

750+ Konut!

Bizim için rakamlar değil, işimiz ve memnuniyetiniz önemli...

GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Defa Yapı'nın değerli yapılarından ve projelerinden biri olan Defa Life, Gaziantep'in her geçen gün araştırmaları ve tıbbi başarısıyla daha da öne çıkmaya devam ediyor!

Defa Yapı'nın projelerini detaylı incelemek için buraya tıklayarak PROJELER sayfasını veya görsel veya videolar için buraya tıklayarak GALERİ sayfasını ziyaret edebilirsiniz!