231 0 666

PROJELER

Defa Yapı'nın tüm projelerini bu sayfadan takip edebilir, detaylı inceleyebilir, konumlarını öğrenebilir ve görsellerini gezinebilirsiniz. Projeleri listelemek için sekmelerin üstünde yazan Devam Eden, Tamamlanan ve Planlanan başlıklarına tıklayabilirsiniz. Projelerin detayına ulaşmak için lütfen görsellere tıklayınız.

Siz değerli müşterilerimize karşı şeffaf olmayı bir an olsun elden bırakmıyoruz!

 • DEFA CITY PROJESİ

  Ümit Motor ve Fakılı Yapı Güvencesiyle, DEFA CITY 56 Daire 3+1 (190 m²), 56 Daire 2+1 (150 m²) olmak üzere 2 Bloktur.

  Site içerisinde Otopark, Yürüyüş alanı, Kamelya, Çocuklarınız için Oyun parkı ve basketbol sahası mevcuttur.

  DEFA CITY, Güvenlik görevlilerimiz tarafından 24 saat olası tehlikelere karşı koruma altındadır.

 • ÇAĞAN KONUTLARI PROJESİ

  Ümit Motor ve Fakılı Yapı Güvencesiyle tamamladığımız projemiz ÇAĞAN KONUTLARI, Karataş ile Güneş Mah. yolu üzerindedir. 60 Daire 2+1, 60 Daire 3+1 olmak üzere toplam 6 bloktur.

  Mutfak Dolapları, Vestiyer ve Duşakabin Anahtar Teslimi dahilindedir. Site içerisinde Otopark, Kamelya, Çocuklarınız için Oyun alanı mevcuttur. Çağan Konutları, 24 Saat her türlü tehlikeye karşı GÜVENLİK Görevlilerimizce korunmaktadır.

 • DEFA LIFE HASTANESİ PROJESİ

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6’ncı büyük kenti olan Gaziantep’te; Fakılı ve Derundere aileleri tarafından 2017 yılında modern hastanecilik anlayışına uygun bir şekilde inşa edilen, Gaziantep’in merkezinde; toplam 12 bin m2 açık alan üzerinde, toplu taşımaların güzergahına; hastalarına huzur ve güven veren bir ortamda, Defa Life hastanesi olarak hizmete sunulmuştur.

  DEFA LIFE HASTANESİ'nin web sitesine gitmek için tıklayınız!

 • DEFA KENT PROJESİ

  Ümit Motor ve Fakılı Yapı güvencesi ve Defa Yapı deneyimiyle inşa edilen DEFA KENT'te, güvenlikli, 4 bloklu site yer almaktadır.

  Tümü 2+1 plan ve 119 m2'lik dairelerden oluşan sitede 7/24 güvenlik ve kamera kaydı hizmeti bulunmaktadır.

  DEFA KENT'in, mevcut inşaat durumunu öğrenmek ve satış detayları için satış ofisiyle görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz!

 • DEFA PARK PROJESİ

  DEFA PARK, Defa Yapı'nın en yeni projelerinden biridir. Toplamda 3+1 ve 4+1 olmak üzere 65 daireden oluşan sitede, 3+1 planda 180 m2'lik 43 daire ve 4+1 planda 225 m2'lik 22 daire yer almaktadır. Site içerisinde Türk hamamı, Fitness salonu, sauna, oyun parkı, kapalı otopark ve taziye ağırlama salonu yer almaktadır.

  DEFA PARK'ın, mevcut inşaat durumunu öğrenmek ve satış ofisiyle görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz!

 • YENİ PROJELER GELİŞTİRİLİYOR

  Defa Yapı, siz değerli konut sakinlerimiz için yeni projelerinin çizimlerini hazırlıyor.

  Çok yakında "Planlanan Projeler" arasında yeni projelerimizi de listeleyebilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Projelerimizin mevcut durumunu ve yeni projelerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz...

Defa Yapı'nın değerli yapılarından ve projelerinden biri olan Defa Life, Gaziantep'in her geçen gün araştırmaları ve tıbbi başarısıyla daha da öne çıkmaya devam ediyor!

Defa Yapı'nın projelerini detaylı incelemek için buraya tıklayarak PROJELER sayfasını veya görsel veya videolar için buraya tıklayarak GALERİ sayfasını ziyaret edebilirsiniz!