231 0 666

ÇAĞAN KONUTLARI PROJESİ

Defa Yapı'nın Çağan Konutları projesinin tüm detaylarını bu sayfadan takip edebilir, detaylı inceleyebilir, konumlarını öğrenebilir ve görsellerini gezinebilirsiniz. Projenin detaylarını değiştirmek için sekmelerin üstünde yazan Hakkında, Görseller, Videolar ve Konum başlıklarına tıklayabilirsiniz. Tüm projelerimize ulaşmak için lütfen "PROJELER" menüsüne tıklayınız.

Siz değerli müşterilerimize karşı şeffaf olmayı bir an olsun elden bırakmıyoruz!

  • ÇAĞAN KONUTLARI PROJESİ

    Ümit Motor ve Fakılı Yapı Güvencesiyle tamamladığımız projemiz ÇAĞAN KONUTLARI, Karataş ile Güneş Mah. yolu üzerindedir. 60 Daire 2+1, 60 Daire 3+1 olmak üzere toplam 6 bloktur.

    Mutfak Dolapları, Vestiyer ve Duşakabin Anahtar Teslimi dahilindedir. Site içerisinde Otopark, Kamelya, Çocuklarınız için Oyun alanı mevcuttur. Çağan Konutları, 24 Saat her türlü tehlikeye karşı GÜVENLİK Görevlilerimizce korunmaktadır.

Defa Yapı'nın değerli yapılarından ve projelerinden biri olan Defa Life, Gaziantep'in her geçen gün araştırmaları ve tıbbi başarısıyla daha da öne çıkmaya devam ediyor!

Defa Yapı'nın projelerini detaylı incelemek için buraya tıklayarak PROJELER sayfasını veya görsel veya videolar için buraya tıklayarak GALERİ sayfasını ziyaret edebilirsiniz!