231 0 666

DEFA LIFE HASTANESİ PROJESİ

Defa Yapı'nın Defa Life Hastanesi projesinin tüm detaylarını bu sayfadan takip edebilir, detaylı inceleyebilir, konumlarını öğrenebilir ve görsellerini gezinebilirsiniz. Projenin detaylarını değiştirmek için sekmelerin üstünde yazan Hakkında, Görseller, Videolar ve Konum başlıklarına tıklayabilirsiniz. Tüm projelerimize ulaşmak için lütfen "PROJELER" menüsüne tıklayınız.

Siz değerli müşterilerimize karşı şeffaf olmayı bir an olsun elden bırakmıyoruz!

  • DEFA LIFE HASTANESİ PROJESİ

    Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6’ncı büyük kenti olan Gaziantep’te; Fakılı ve Derundere aileleri tarafından 2017 yılında modern hastanecilik anlayışına uygun bir şekilde inşa edilen, Gaziantep’in merkezinde; toplam 12 bin m2 açık alan üzerinde, toplu taşımaların güzergahına; hastalarına huzur ve güven veren bir ortamda, Defa Life hastanesi olarak hizmete sunulmuştur.

    DEFA LIFE HASTANESİ'nin web sitesine gitmek için tıklayınız!

Defa Yapı'nın değerli yapılarından ve projelerinden biri olan Defa Life, Gaziantep'in her geçen gün araştırmaları ve tıbbi başarısıyla daha da öne çıkmaya devam ediyor!

Defa Yapı'nın projelerini detaylı incelemek için buraya tıklayarak PROJELER sayfasını veya görsel veya videolar için buraya tıklayarak GALERİ sayfasını ziyaret edebilirsiniz!