231 0 666

DEFA PARK PROJESİ

Defa Yapı'nın Defa Park projesinin tüm detaylarını bu sayfadan takip edebilir, detaylı inceleyebilir, konumlarını öğrenebilir ve görsellerini gezinebilirsiniz. Projenin detaylarını değiştirmek için sekmelerin üstünde yazan Hakkında, Görseller, Videolar ve Konum başlıklarına tıklayabilirsiniz. Tüm projelerimize ulaşmak için lütfen "PROJELER" menüsüne tıklayınız.

Siz değerli müşterilerimize karşı şeffaf olmayı bir an olsun elden bırakmıyoruz!

  • DEFA PARK PROJESİ

    DEFA PARK, Defa Yapı'nın en yeni projelerinden biridir. Toplamda 3+1 ve 4+1 olmak üzere 65 daireden oluşan sitede, 3+1 planda 180 m2'lik 43 daire ve 4+1 planda 225 m2'lik 22 daire yer almaktadır. Site içerisinde Türk hamamı, Fitness salonu, sauna, oyun parkı, kapalı otopark ve taziye ağırlama salonu yer almaktadır.

    DEFA PARK'ın, mevcut inşaat durumunu öğrenmek ve satış ofisiyle görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Defa Yapı'nın değerli yapılarından ve projelerinden biri olan Defa Life, Gaziantep'in her geçen gün araştırmaları ve tıbbi başarısıyla daha da öne çıkmaya devam ediyor!

Defa Yapı'nın projelerini detaylı incelemek için buraya tıklayarak PROJELER sayfasını veya görsel veya videolar için buraya tıklayarak GALERİ sayfasını ziyaret edebilirsiniz!